Dvojzápas v Los Angeles

CENA: 990€/os

LA Kopitar.jpg
ANA Gibson.jpg

7.-12. JANUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL s raňajkami

V januári sa spoločne vyberieme aj do slnečnej Kalifornie a "mesta anjelov" Los Angeles. Tento 5-dňový výlet nás spoločne zavedie na 2 zápasy kanadsko - americkej hokejovej NHL, kde oba kalifornské tímy budú hostiť "Hviezdy" z Dallasu. V prípade záujmu je možné si spestriť tento "trip" aj návštevou zápasu basketbalovej NBA. Hokejový dvojzápas by mal byť aj so slovenskou účasťou na ľade, keďže dres Dallasu oblieka slovenský reprezentačný obranca Andrej Sekera. Ich prvým súperom budú 9.1.2020 domáci "Králi" z Los Angeles pod vedením slovinskej hviezdy Anže Kopitara a  nestarnúceho Iľju Kovalčuka. Na  strane Stars sa predstaví jeho krajan Alexander Radulov, ale i nové predsezónne posily ako Pavelski, či Perry. Kto bude z tejto dvojice úspešnejší? Uvidia diváci v Staples Center gólovú prestrelku? Na druhý deň sa výprava Dallasu presunie do neďalekého Anaheimu. ktorý sa opiera o výkony hviezdneho brankára Johna Gibsona. V tomto zápase bude zaujímavé sledovať súboje reprezentačných kolegov zo Švédska. Na strane Anaheimu sa môžete tešiť na obranné zručnosti Lindholma či šikovné ruky Rakella so Silfverbergom, na druhej strane stoja za pozornosť ofenzívne chúťky od obrancu Klingberga a sledovať precíznu hru smerom do defenzívy od útočníka Janmarka. V drese Dallasu sa v oboch zápasoch môžeme tešiť aj na účasť českých reprezentantov Hanzala, Faksu a Poláka. Ako bonus k týmto dvom zápasom sme pre vás pripravili stretnutie z NBA, v ktorom sa stretnú LA Clippers s Golden States. Oba tieto celky produkujú ofenzívny basketbal. Navyše hosťujúci celok sa môže pýšiť ziskom trofeje Larryho O'Briena, ktorú získali ako víťazi NBA dva roky po sebe v sezónach 2016/2017 a 2017/2018.

8.1.2020 17:00 Staples Center

Los Angeles

LA Kings - Dallas Stars

LA Kings_Logo.png

9.1.2020 17:00 Honda Center

Anaheim

Anaheim Ducks - Dallas Stars

10.1.2020 17:00 Staples Centre

Los Angeles

LA Clippers - Golden State (príplatok +110€)

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra Los Angeles

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

ZÁSTUPCA CK

Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu potrebovali pomoc, je Vám k dispozícii 24 hodín denne zástupca našej CK a preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátit.