ťažký  hokejový týždeň

CENA: 990€/os

18.-24. NOVEMBER 2019
             7dní/6nocí

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Novembrový týždenný zájazd do New Yorku za zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL s možnosťou vidieť naživo až 5 tímov s veľkými hokejovými hviezdami v akcii. V prípade záujmu si môžete doobjednať návštevu zápasu NY Rangers - Washington Capitals. V prvom zápase privítajú "Diabli" z New Jersey finalistu Stanley Cupu z poslednej sezóny bostonské "Medvede" na čele s kapitánom Zdenom Chárom. Domáci tím sa pred sezónou posilnil, keď k mladým "puškám" Hughesovi a Hischierovi sa im podarilo získať aj veľké skúsenosti PK Subbana, či Simmonsa. V hosťujúcom drese medzi opory patria českí hráči Dávid Pastrňák a Krejčí. V bráne hostí by sa mohol predstaviť aj aj slovenský brankár Jaroslav Halák, prípadne útočník Cehlárik.

V druhom zápase sa predstavia domáci Islanders a "Tučniaci" z Pittsburghu spolu s hviezdnou trojicou Crosby, Malkin, Letang.  Za hostí z Pittsburghu by sa mal predstaviť aj český utočník Dominik Simon. Posledným zápasom tohto trojzápasového výletu bude súboj Devils proti "Červeným krídlam" z mesta motorov - Detroitu. Hosťujúci tím prechádza obmenou kádra a staré hviezdy, ktoré si pamätajú aj zisk Stanley Cupu postupne nahrádzaju novou krvou. Na svoju šancu vykjorčulovať v hosťujúcom drese čakajú aj český mladíci Hronek a Zadina. V prípade doobjednania zápasu Rangers s Washingtonom je možné na ľade vidieť dve veľké ofenzívne ruské hviezdy v priamom súboji Panarin - Ovečkin. Tím z hlavného mesta pricestuje spolu aj s trojicou českých reprezentantov Gudasom, Vránom, Kempným. Slovenský hokej bude reprezentovať v drese hostí aj Richard Pánik. V domácom drese sa okrem veľkého talentu a draftovej dvojky Kakka môžu predstaviť aj mladé české nádeje Chytil a Hájek.  

19.11.2019 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Boston Bruins

20.11.2019 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - WAS Capitals (príplatok +100€)

21.11.2019 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Pittsburgh Penguins

22.11.2019 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Detroit Red Wings

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

ZÁSTUPCA CK

Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu potrebovali pomoc, je Vám k dispozícii 24 hodín denne zástupca našej CK a preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátit. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved