ťažký  hokejový týždeň

CENA: 990€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

18.-24. NOVEMBER 2019
             7dní/6nocí

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Novembrový týždenný zájazd do New Yorku za zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL s možnosťou vidieť naživo až 5 tímov s veľkými hokejovými hviezdami v akcii. V prípade záujmu si môžete doobjednať návštevu zápasu NY Rangers - Washington Capitals. V prvom zápase privítajú "Diabli" z New Jersey finalistu Stanley Cupu z poslednej sezóny bostonské "Medvede" na čele s kapitánom Zdenom Chárom. Domáci tím sa pred sezónou posilnil, keď k mladým "puškám" Hughesovi a Hischierovi sa im podarilo získať aj veľké skúsenosti PK Subbana, či Simmonsa. V hosťujúcom drese medzi opory patria českí hráči Dávid Pastrňák a Krejčí. V bráne hostí by sa mohol predstaviť aj aj slovenský brankár Jaroslav Halák, prípadne útočník Cehlárik.

V druhom zápase sa predstavia domáci Islanders a "Tučniaci" z Pittsburghu spolu s hviezdnou trojicou Crosby, Malkin, Letang.  Za hostí z Pittsburghu by sa mal predstaviť aj český utočník Dominik Simon. Posledným zápasom tohto trojzápasového výletu bude súboj Devils proti "Červeným krídlam" z mesta motorov - Detroitu. Hosťujúci tím prechádza obmenou kádra a staré hviezdy, ktoré si pamätajú aj zisk Stanley Cupu postupne nahrádzaju novou krvou. Na svoju šancu vykjorčulovať v hosťujúcom drese čakajú aj český mladíci Hronek a Zadina. V prípade doobjednania zápasu Rangers s Washingtonom je možné na ľade vidieť dve veľké ofenzívne ruské hviezdy v priamom súboji Panarin - Ovečkin. Tím z hlavného mesta pricestuje spolu aj s trojicou českých reprezentantov Gudasom, Vránom, Kempným. Slovenský hokej bude reprezentovať v drese hostí aj Richard Pánik. V domácom drese sa okrem veľkého talentu a draftovej dvojky Kakka môžu predstaviť aj mladé české nádeje Chytil a Hájek.  

19.11.2019 17:00 Prudential Center

New Jersey

boston bruins.png
njd.jpg

NJ Devils - Boston Bruins

20.11.2019 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - WAS Capitals (príplatok +100€)

Ny rangers.png
washington.png

21.11.2019 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Pittsburgh Penguins

new york islanders.png
penguins-logo.png

22.11.2019 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Detroit Red Wings

njd.jpg

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

ZÁSTUPCA CK

Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu potrebovali pomoc, je Vám k dispozícii 24 hodín denne zástupca našej CK a preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátit.