Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

2 - 7. FEBRUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Začiatok februára privedie na súboje do New Yorku jediné dva kanadské tímy z Original Six (6 pôvodných zakladajúcich tímov NHL) a tím zo slnečnej Kalifornie z Los Angeles. 

Na úvod tohto tripu preveria hráčov "Devils" hráči z Montrealu spolu aj so slovenským reprezentantom Tomášom Tatarom. Domáci tím sa pred sezónou výrazne posilnil a okrem skúsených hráčov sa spoliehajú aj na šikovnosť draftovej jednotky Jacka Hughesa. Na druhej strane sa bude snažiť nadviazať na vydarenú nováčikovskú sezónu mladá puška hostí Kotkaniemi. 

V druhom zápase sa predstaví v Madison Square Garden v derby dvoch tímov z Original Six druhý kanadský tím z Toronta, ktorý pricestuje aj so svojimi hviezdnymi hráčmi ako sú Auston Matthews, William Nylander čí John Tavares. V drese domácich "Jazdcov" sa predstavia napr. aj hviezdny Panarin, či ikona v bráne Henrik Lunquist. Slovenskú stopu môže v tomto zápase zanechať v drese hostí Martin Marinčin.  V drese domácich by do duelu mohli zasiahnuť české mladé pušky Chytil, alebo Hájek. 

V poslednom zápase tretí tím z New Yorku, "ostrovania" z Brooklynu, privítajú hosťujúcich "Kráľov" zo slnečného Los Angeles. Domáci hráči by radi zopakovali postup do vyraďovacej fázy a svoj minulo sezónny prienik do bojov o Stanley Cup. Hostia by si tiež po rokoch opäť radi zahrali v bojoch o Stanley Cup. Hviezdami v drese "Kráľov" sú napríklad jediný slovinský reprezentant v NHL Anže Kopitar,  ruský sniper Ilja Kovalčuk, alebo aj brankár Jonathan Quick, ktorý dokázal "Kráľom" vychytať posledný Stanley Cup v roku 2014.

4.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

njd.jpg

NJ Devils - Montreal Canadiens

5.2.2020 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - Toronto Maple Leafs

Ny rangers.png

6.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Los Angeles Kings

new york islanders.png

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.