Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

2 - 7. FEBRUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Začiatok februára privedie na súboje do New Yorku jediné dva kanadské tímy z Original Six (6 pôvodných zakladajúcich tímov NHL) a tím zo slnečnej Kalifornie z Los Angeles. 

Na úvod tohto tripu preveria hráčov "Devils" hráči z Montrealu spolu aj so slovenským reprezentantom Tomášom Tatarom. Domáci tím sa pred sezónou výrazne posilnil a okrem skúsených hráčov sa spoliehajú aj na šikovnosť draftovej jednotky Jacka Hughesa. Na druhej strane sa bude snažiť nadviazať na vydarenú nováčikovskú sezónu mladá puška hostí Kotkaniemi. 

V druhom zápase sa predstaví v Madison Square Garden v derby dvoch tímov z Original Six druhý kanadský tím z Toronta, ktorý pricestuje aj so svojimi hviezdnymi hráčmi ako sú Auston Matthews, William Nylander čí John Tavares. V drese domácich "Jazdcov" sa predstavia napr. aj hviezdny Panarin, či ikona v bráne Henrik Lunquist. Slovenskú stopu môže v tomto zápase zanechať v drese hostí Martin Marinčin.  V drese domácich by do duelu mohli zasiahnuť české mladé pušky Chytil, alebo Hájek. 

V poslednom zápase tretí tím z New Yorku, "ostrovania" z Brooklynu, privítajú hosťujúcich "Kráľov" zo slnečného Los Angeles. Domáci hráči by radi zopakovali postup do vyraďovacej fázy a svoj minulo sezónny prienik do bojov o Stanley Cup. Hostia by si tiež po rokoch opäť radi zahrali v bojoch o Stanley Cup. Hviezdami v drese "Kráľov" sú napríklad jediný slovinský reprezentant v NHL Anže Kopitar,  ruský sniper Ilja Kovalčuk, alebo aj brankár Jonathan Quick, ktorý dokázal "Kráľom" vychytať posledný Stanley Cup v roku 2014.

4.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Montreal Canadiens

5.2.2020 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - Toronto Maple Leafs

6.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Los Angeles Kings

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved