Trip po vyýchode USA

CENA: 1200€/os

26. NOV. - 3. DECEMBER 2019

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTELY (WAS, NY, BOS)

Novembrový týždňový zájazd po východnom pobreží USA s návštevou hlavného mesta Washington, New Yorku a Bostonu s tromi zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL aj so slovenskou účasťou na ľade. Jedinečná možnosť vidieť až 6 tímov v akcii. V prípade záujmu je možné si doobjednať mestské derby medzi Devils  a Rangers. Na úvod tripu zavítame do hlavného mesta, kde hráči Washingtonu na čele s Ovečkinom privítajú "Panterov" zo slnečnej Floridy. Domáci hráči sa spoliehajú najmä na rusko - česko - slovenskú légiu, kde môžeme okrem Ovečkina vidieť aj kolegov z reprezentácie Ruska Orlova a Kuznecova. Českú stopu zanechajú Gudas, Vrána, či Kempný. Slovensko bude reprezentovať Richard Pánik, na svoju šancu bude čakať aj nováčik v NHL Martin Fehérváry. V drese Floridy sa pri svojim krajanom môže v bráne prestaviť Bobrovski, v útoku sa "Panteri" budú spoliehať na ostrostrelca Dadonova. Na druhý zápas sa presunieme do New Yorku, kde domáci "Ostrovania" privítajú "Modrokabátnikov" z Columbusu. Oba tímy by sa radi aj v tejto sezóne predstavili v bojoch o Stanley Cup. Pre tých, ktorí by si radšej namiesto Islanders pozreli mestské derby sme pripravili možnosť navštíviť derby duel "Diablov" s "Jazcami".  Oba tímy sa pred sezónou kvalitne posilnili a tento súboj prinesie aj súboj dvoch najvyššie draftovaných hráčov Hughesa a Kakka. V treťom zápase tohto "tripu" sa poberieme za Slovákmi do Bostonu, kde domáce "Medvede" privítajú hráčov Montrealu Canadiens. Tento súboj prinesie pre slovenských fanúšikov pikantný súboj domáceho kapitána Zdena Cháru a Tomáša Tatara v drese hostí. Okrem toho sa na strane domácich môže v bráne predstaviť Halák, v útoku sa domáci budú spoliehať aj na góly Pastrňáka a Krejčího, ktorí budú hľadať cestu ako prekonať hviezdneho brankára Carey Pricea v drese "Canadiens".  

27.11.2019 17:00 Capital One Arena

Washington

Washington Capitals - Florida Panthers

30.11.2019 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Columbus Blue Jackets

30.11.2019 17:00 Prudential Centre

New Jersey

NJ Devils- NY Rangers (príplatok +100€)

1.12.2019 17:00 TD Garden

Boston

Boston Bruins - Montreal Canadiens

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELOCH 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra NY, Boston,Washington

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotely sa nachádzajú v centre mesta s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved