Trip po vyýchode USA

CENA: 1200€/os

Alex_Ovechkin.jpg
islanders 2.jpg

26. NOV. - 3. DECEMBER 2019

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTELY (WAS, NY, BOS)

Novembrový týždňový zájazd po východnom pobreží USA s návštevou hlavného mesta Washington, New Yorku a Bostonu s tromi zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL aj so slovenskou účasťou na ľade. Jedinečná možnosť vidieť až 6 tímov v akcii. V prípade záujmu je možné si doobjednať mestské derby medzi Devils  a Rangers. Na úvod tripu zavítame do hlavného mesta, kde hráči Washingtonu na čele s Ovečkinom privítajú "Panterov" zo slnečnej Floridy. Domáci hráči sa spoliehajú najmä na rusko - česko - slovenskú légiu, kde môžeme okrem Ovečkina vidieť aj kolegov z reprezentácie Ruska Orlova a Kuznecova. Českú stopu zanechajú Gudas, Vrána, či Kempný. Slovensko bude reprezentovať Richard Pánik, na svoju šancu bude čakať aj nováčik v NHL Martin Fehérváry. V drese Floridy sa pri svojim krajanom môže v bráne prestaviť Bobrovski, v útoku sa "Panteri" budú spoliehať na ostrostrelca Dadonova. Na druhý zápas sa presunieme do New Yorku, kde domáci "Ostrovania" privítajú "Modrokabátnikov" z Columbusu. Oba tímy by sa radi aj v tejto sezóne predstavili v bojoch o Stanley Cup. Pre tých, ktorí by si radšej namiesto Islanders pozreli mestské derby sme pripravili možnosť navštíviť derby duel "Diablov" s "Jazcami".  Oba tímy sa pred sezónou kvalitne posilnili a tento súboj prinesie aj súboj dvoch najvyššie draftovaných hráčov Hughesa a Kakka. V treťom zápase tohto "tripu" sa poberieme za Slovákmi do Bostonu, kde domáce "Medvede" privítajú hráčov Montrealu Canadiens. Tento súboj prinesie pre slovenských fanúšikov pikantný súboj domáceho kapitána Zdena Cháru a Tomáša Tatara v drese hostí. Okrem toho sa na strane domácich môže v bráne predstaviť Halák, v útoku sa domáci budú spoliehať aj na góly Pastrňáka a Krejčího, ktorí budú hľadať cestu ako prekonať hviezdneho brankára Carey Pricea v drese "Canadiens".  

was logo.jpg

27.11.2019 17:00 Capital One Arena

Washington

Washington Capitals - Florida Panthers

30.11.2019 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Columbus Blue Jackets

new york islanders.png

30.11.2019 17:00 Prudential Centre

New Jersey

NJ Devils- NY Rangers (príplatok +100€)

Ny rangers.png
njd.jpg

1.12.2019 17:00 TD Garden

Boston

Boston Bruins - Montreal Canadiens

boston bruins.png
Canadiens.png

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELOCH 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra NY, Boston,Washington

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

Ďakujeme za Vašu objednávku

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotely sa nachádzajú v centre mesta s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.