Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

19 - 23. FEBRUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Februárový 5-dňový zájazd do New Yorku nám okrem spoznávania pamätihodností mesta prinesie aj 3 kvalitné hokejové zápasy kanadsko - americkej NHL a v nej za 3 dni môžeme vidieť až 5 tímov v akcii.

Na úvod privítajú "Devils" vo svojom Prudential Centre kalifornských "žralokov" zo San Jose, v drese ktorých by sa malia prestaviť aj česká trojica Hertl, Radil a Šimek. Hlavne na strelecké schopnosti Tomáša Hertla sa budú hostia spoliehať pri bojoch o účasť vo vyraďovacej fáze. Po rokoch aj domáci "diabli" by radi opäť postúpili zo základnej časti,  preto sa okrem mimoriadne talentovaného Jacka Hughesa posilnili aj o skúsených ťahúňov PK Subbana, Simmonsa, či Guseva.

V druhom zápase sa v Brooklyne na ľade Islanders predstavia hostia z "mesta anjelov". Domáci hráči Islanders by radi zopakovali minuloročný prienik do vyraďovacích bojov, preto sa im podarilo do brány doplniť druhého kvalitného brankára, keď z Columbusu prišiel Varlamov. V drese hostí by sa mal predstaviť jeho reprezentačný kolega a hviezda "kráľov" Ilja Kovalčuk, čo prinesie do zápasu trošku pikantnosti na ruský spôsob. 

Posledným zápasom tohto trojzápasového výletu bude bombónik, ktorý prinesie súboj Devils proti tímu z hlavného mesta. Tento zápas nám prinesie súboj viacerých hviezd v oboch tímoch. Domáci sa budú spoliehať na góly hlavne od Halla,, Guseva, či Simmonsa, ale aj mladícke nadšenie Hughesa alebo Hischiera. V hosťujúcom drese sa o góly bude starať hlavne magická 8 s menovkov na drese Ovečkina, či Kuznecov a Backstrom. Slovenské a české zastúpenie v drese hostí bude reprezentovať Pánik, Gudas, Vrána a Kempný.  Hosťujúci "Caps" budú patriť v tgejto sezóne medzi horúcich favoritov na zisk Stanley Cupu. 

20.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - San Jose Sharks

21.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Los Angeles Kings

22.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Washington Capitals

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved