Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

19 - 23. FEBRUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Februárový 5-dňový zájazd do New Yorku nám okrem spoznávania pamätihodností mesta prinesie aj 3 kvalitné hokejové zápasy kanadsko - americkej NHL a v nej za 3 dni môžeme vidieť až 5 tímov v akcii.

Na úvod privítajú "Devils" vo svojom Prudential Centre kalifornských "žralokov" zo San Jose, v drese ktorých by sa malia prestaviť aj česká trojica Hertl, Radil a Šimek. Hlavne na strelecké schopnosti Tomáša Hertla sa budú hostia spoliehať pri bojoch o účasť vo vyraďovacej fáze. Po rokoch aj domáci "diabli" by radi opäť postúpili zo základnej časti,  preto sa okrem mimoriadne talentovaného Jacka Hughesa posilnili aj o skúsených ťahúňov PK Subbana, Simmonsa, či Guseva.

V druhom zápase sa v Brooklyne na ľade Islanders predstavia hostia z "mesta anjelov". Domáci hráči Islanders by radi zopakovali minuloročný prienik do vyraďovacích bojov, preto sa im podarilo do brány doplniť druhého kvalitného brankára, keď z Columbusu prišiel Varlamov. V drese hostí by sa mal predstaviť jeho reprezentačný kolega a hviezda "kráľov" Ilja Kovalčuk, čo prinesie do zápasu trošku pikantnosti na ruský spôsob. 

Posledným zápasom tohto trojzápasového výletu bude bombónik, ktorý prinesie súboj Devils proti tímu z hlavného mesta. Tento zápas nám prinesie súboj viacerých hviezd v oboch tímoch. Domáci sa budú spoliehať na góly hlavne od Halla,, Guseva, či Simmonsa, ale aj mladícke nadšenie Hughesa alebo Hischiera. V hosťujúcom drese sa o góly bude starať hlavne magická 8 s menovkov na drese Ovečkina, či Kuznecov a Backstrom. Slovenské a české zastúpenie v drese hostí bude reprezentovať Pánik, Gudas, Vrána a Kempný.  Hosťujúci "Caps" budú patriť v tgejto sezóne medzi horúcich favoritov na zisk Stanley Cupu. 

20.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

njd.jpg

NJ Devils - San Jose Sharks

21.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Los Angeles Kings

new york islanders.png

22.2.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

njd.jpg

NJ Devils - Washington Capitals

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.