Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

28. FEB. - 4. MAREC 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

New York ponúka koncom februára a začiatkom marca tri zaujímavé zápasy kanacko - americkej NHL, v ktorých môžeme vidieť v akcii aj dve najväčšie slovenské hokejové hviezdy pôsobiace v NHL

V prvom zápase na seba narazia Ostrovania proti "Medveďom" z Bostonu. Zápas to bude zaujímavý najmä pre fanúšikov československého hokeja. Kapitánom "Medveďov" je Zdeno Chára, ktorému v zámorí hovoria aj BigZ, jeho krajan Jaroslav Halák v minulosti v Islanders pôsobil, ak by dostal šancu, určite by to bol preňho prestížny súboj. Či sa do zostavy dostane Peter Cehlárik je otázne. V útoku má silnú konkurenciu v podobe českých útočníkov Pastrňáka a Krejčího.

V druhom zápase zavítame na Manhattan, kde slávnejší Newyorský tím Rangers privíta Letcov z Philadelphie. V tomto zápase sa predstavia vychádzajúce hviezdy svetového hokeja dvojka tohtoročného draftu Kappo Kakko, ktorý sa v jednom drese s českými hokejistami Filpom Chytilom a Liborom Hájekom. Miláčikom publika bude aj nová posila Jazdcov Artemi Panarin. Na strane súpera sa môžeme tešiť na šikvné ruky a prehľad v hre od Jakuba Voráčka, Van Riemsdyka, či Girouxa.

V poslednom zápase tohto tripu navštívime opäť zápas v Brooklyne, kde sú doma hráči New Yorku Islanders. Tentokrát bude ich súperom slávny Montreal Canadiens, ktorého dres oblieka aj slovenský reprezentant Tomáš Tatar. Okrem neho sa diváci môžu tešiť na jedného z najlepších brankárov súčasnej NHL Caryeho Pricea.

29.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Boston Bruins

1.3.2019 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - Philadelphia Flyers

3.3.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Montreal Canadiens

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved