Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

28. FEB. - 4. MAREC 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

New York ponúka koncom februára a začiatkom marca tri zaujímavé zápasy kanacko - americkej NHL, v ktorých môžeme vidieť v akcii aj dve najväčšie slovenské hokejové hviezdy pôsobiace v NHL

V prvom zápase na seba narazia Ostrovania proti "Medveďom" z Bostonu. Zápas to bude zaujímavý najmä pre fanúšikov československého hokeja. Kapitánom "Medveďov" je Zdeno Chára, ktorému v zámorí hovoria aj BigZ, jeho krajan Jaroslav Halák v minulosti v Islanders pôsobil, ak by dostal šancu, určite by to bol preňho prestížny súboj. Či sa do zostavy dostane Peter Cehlárik je otázne. V útoku má silnú konkurenciu v podobe českých útočníkov Pastrňáka a Krejčího.

V druhom zápase zavítame na Manhattan, kde slávnejší Newyorský tím Rangers privíta Letcov z Philadelphie. V tomto zápase sa predstavia vychádzajúce hviezdy svetového hokeja dvojka tohtoročného draftu Kappo Kakko, ktorý sa v jednom drese s českými hokejistami Filpom Chytilom a Liborom Hájekom. Miláčikom publika bude aj nová posila Jazdcov Artemi Panarin. Na strane súpera sa môžeme tešiť na šikvné ruky a prehľad v hre od Jakuba Voráčka, Van Riemsdyka, či Girouxa.

V poslednom zápase tohto tripu navštívime opäť zápas v Brooklyne, kde sú doma hráči New Yorku Islanders. Tentokrát bude ich súperom slávny Montreal Canadiens, ktorého dres oblieka aj slovenský reprezentant Tomáš Tatar. Okrem neho sa diváci môžu tešiť na jedného z najlepších brankárov súčasnej NHL Caryeho Pricea.

29.2.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Boston Bruins

new york islanders.png

1.3.2019 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - Philadelphia Flyers

Ny rangers.png

3.3.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Montreal Canadiens

new york islanders.png

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.