Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

20. - 25. MAREC 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Náš druhý marcový trip za NHL do New Yorku nám prináša okrem mestského derby aj newyorkskú návštevu dvoch príjemných prekvapení z minuloročných bojov o Stanley Cup.

V prvom zápase privítajú "Diabli" z New Jersey v domácej aréne mestského rivala z Brooklynu. "Ostrovania" sa po presťahovaní sa z Long Islandu snažia nájsť väčšiu fanúšikovskú podporu a radi by nadviazali na úspešné sezóny zo začiatku 80tych rokov, keď sa im podarilo triumfovať v bojoch o Stanley Cup. Domáci "Devils" sa pred sezónou posilnili a konečne by sa im malo podariť predĺžiť si sezónu bojmi o Stanley Cup.

Aj v druhom zápase sa predstavia hráči Islanders, ktorí privítajú najväčšie prekvapenie z minuloročných bohov o Stanley Cup, "Hurikány" z Caroliny. Hosťom sa podarilo udržať si vo svojom kádri českého brankára Mrázka, ktorý bol hlavným pilierom v  minuloročných booch o Stanley Cup. Domáci sa tiež budú v tejto sezóne spoliehať na kvalitnú brankársku dvojicu. 

V treťom zápase sa vrátime do New Jersey, kde domáci "Devils" privítajú "kata" víťaza minuloročného víťaza Prezidentskej trofeje "Modrokabátnikov" z Columbusu. Hostia v minulej sezóne všetkých prekvapili v bojoch o Stanley Cup vyradením Tampy Bay, no po sezóne sa im nepodarilo udržať si opory Panarina, či Bobrovského. Do Columbusu sa po niekoľkých transferoch opäť vracia slovenský reprezentant Marko Daňo a budeme veriť, že sa mu konečne podarí vybojovať a udržať si miesto v zostave Blue Jackets. 

21.3.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - NY Islanders

22.3.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Carolina Hurricanes

23.3.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - CLB Blue Jackets

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved