Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

20. - 25. MAREC 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Náš druhý marcový trip za NHL do New Yorku nám prináša okrem mestského derby aj newyorkskú návštevu dvoch príjemných prekvapení z minuloročných bojov o Stanley Cup.

V prvom zápase privítajú "Diabli" z New Jersey v domácej aréne mestského rivala z Brooklynu. "Ostrovania" sa po presťahovaní sa z Long Islandu snažia nájsť väčšiu fanúšikovskú podporu a radi by nadviazali na úspešné sezóny zo začiatku 80tych rokov, keď sa im podarilo triumfovať v bojoch o Stanley Cup. Domáci "Devils" sa pred sezónou posilnili a konečne by sa im malo podariť predĺžiť si sezónu bojmi o Stanley Cup.

Aj v druhom zápase sa predstavia hráči Islanders, ktorí privítajú najväčšie prekvapenie z minuloročných bohov o Stanley Cup, "Hurikány" z Caroliny. Hosťom sa podarilo udržať si vo svojom kádri českého brankára Mrázka, ktorý bol hlavným pilierom v  minuloročných booch o Stanley Cup. Domáci sa tiež budú v tejto sezóne spoliehať na kvalitnú brankársku dvojicu. 

V treťom zápase sa vrátime do New Jersey, kde domáci "Devils" privítajú "kata" víťaza minuloročného víťaza Prezidentskej trofeje "Modrokabátnikov" z Columbusu. Hostia v minulej sezóne všetkých prekvapili v bojoch o Stanley Cup vyradením Tampy Bay, no po sezóne sa im nepodarilo udržať si opory Panarina, či Bobrovského. Do Columbusu sa po niekoľkých transferoch opäť vracia slovenský reprezentant Marko Daňo a budeme veriť, že sa mu konečne podarí vybojovať a udržať si miesto v zostave Blue Jackets. 

21.3.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - NY Islanders

njd.jpg
new york islanders.png

22.3.2020 17:00 Barclays Centre

New York

NY Islanders - Carolina Hurricanes

new york islanders.png

23.3.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - CLB Blue Jackets

njd.jpg

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.