Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

zajazdy na new york rangers
zajazdy na new york islanders

10.-15. JANUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Januárový 6-dňový zájazd do New Yorku s tromi zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL aj so slovenskou účasťou na ľade. Jedinečná možnosť vidieť až 5 tímov v akcii. V prípade záujmu je možné si doobjednať mestské derby Rangers - Islanders.

V prvom zápase prídu domácich "ostrovanov" preveriť neúspešný finalisti z poslednej sezóny bostonské "Medvede" spolu aj s kapitánom Zdenom Chárom. Na ľade sa na strane hostí môže predstaviť aj slovenský brankár Halák, českú stopu na ľade zanechajú Dávidovia Pastrňák a Krejčí.

Druhý zápas medzi "Diablami" a "Bleskami" by mal tiež mať slovenskú účasť v podobe Erika Černáka a českú v zastúpení Paláta a Ruttu v hosťujúcom drese. Domáci tím sa mimoriadne posilnil pred sezónou, keď okrem draftovej jednotky Hughesa získali PK Subbana, Simmonsa či Guseva. Hostia po zisku prezidentskej trofeje v minulom ročníku stroskotali hneď v úvodnom kole bojov o Stanley Cup  a v tejto sezóne budú opäť mieriť za najvyššími cieľmi. 

V treťom zápase tohto "tripu" sa opäť vrátime do Brooklynu, kde hrajú svoje domáce zápasy hráči Islanders, kde ich súperom bude tím z mesta motorov, Detroit Red Wings. V hosťujúcpm drese by sa mohli predstaviť český mladíci Hronek a Zadina. Tím z Detroitu neprežíva v poslednom období príliš vydarené sezóny, keď postupne ukončujú kariéru aj bývalé opory a držitellia Stanley Cupov. Pred aktuálnou sezónou sa s hráčskou kariérou rozlúčil Kronwall.

V prípade doobjednania derby zápasu, je možné okrem návštevy legendárnej Madison Square Garden vidieť v akcii aj  draftovú dvojku a prekvapenie z majstrovstiev sveta, fínskeho forwarda Kaapa Kakka, ale i Panarina, či brankársku legendu domácich "jazcov" Lunquista. Rangers po dlhých rokoch bez úspechu by konečne chceli preraziť a zabojovať o legendárny Stanley Cup. V ich drese sa môžu predstaviť aj mladé české nádeje Chytil a Hájek.  

new york islanders.png
boston bruins.png

11.1.2020 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Boston Bruins

12.1.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Tampa Bay Lighnting

njd.jpg
TAMPA BAY.png

13.1.2020 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - NY Islanders (príplatok +100€)

new york islanders.png
Ny rangers.png

14.1.2020 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Detroit Red Wings

new york islanders.png

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

Ďakujeme za Vašu objednávku

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.