Trojzápas v New Yorku

CENA: 790€/os

10.-15. JANUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Januárový 6-dňový zájazd do New Yorku s tromi zápasmi najlepšej hokejovej ligy NHL aj so slovenskou účasťou na ľade. Jedinečná možnosť vidieť až 5 tímov v akcii. V prípade záujmu je možné si doobjednať mestské derby Rangers - Islanders.

V prvom zápase prídu domácich "ostrovanov" preveriť neúspešný finalisti z poslednej sezóny bostonské "Medvede" spolu aj s kapitánom Zdenom Chárom. Na ľade sa na strane hostí môže predstaviť aj slovenský brankár Halák, českú stopu na ľade zanechajú Dávidovia Pastrňák a Krejčí.

Druhý zápas medzi "Diablami" a "Bleskami" by mal tiež mať slovenskú účasť v podobe Erika Černáka a českú v zastúpení Paláta a Ruttu v hosťujúcom drese. Domáci tím sa mimoriadne posilnil pred sezónou, keď okrem draftovej jednotky Hughesa získali PK Subbana, Simmonsa či Guseva. Hostia po zisku prezidentskej trofeje v minulom ročníku stroskotali hneď v úvodnom kole bojov o Stanley Cup  a v tejto sezóne budú opäť mieriť za najvyššími cieľmi. 

V treťom zápase tohto "tripu" sa opäť vrátime do Brooklynu, kde hrajú svoje domáce zápasy hráči Islanders, kde ich súperom bude tím z mesta motorov, Detroit Red Wings. V hosťujúcpm drese by sa mohli predstaviť český mladíci Hronek a Zadina. Tím z Detroitu neprežíva v poslednom období príliš vydarené sezóny, keď postupne ukončujú kariéru aj bývalé opory a držitellia Stanley Cupov. Pred aktuálnou sezónou sa s hráčskou kariérou rozlúčil Kronwall.

V prípade doobjednania derby zápasu, je možné okrem návštevy legendárnej Madison Square Garden vidieť v akcii aj  draftovú dvojku a prekvapenie z majstrovstiev sveta, fínskeho forwarda Kaapa Kakka, ale i Panarina, či brankársku legendu domácich "jazcov" Lunquista. Rangers po dlhých rokoch bez úspechu by konečne chceli preraziť a zabojovať o legendárny Stanley Cup. V ich drese sa môžu predstaviť aj mladé české nádeje Chytil a Hájek.  

11.1.2020 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Boston Bruins

12.1.2020 17:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Tampa Bay Lighnting

13.1.2020 17:00 Madison Square Garden

New York

NY Rangers - NY Islanders (príplatok +100€)

14.1.2020 17:00 Barclays Center

New York

NY Islanders - Detroit Red Wings

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Sledujte nás

  • Facebook Clean

Ponuku ostatných športových zájazdov nájdete na:

www.SuperFanusik.sk

© 2018 - 2019 Best Sport Tour s.r.o.

NHL a znak NHL sú registrované ochranné známky "National Hockey League" Znak NHL a znaky tímov NHL su vlastníctvom NHL a jednotlivých tímov. © NHL 2019. Všetky práva vyhadené.

NHL and the NHL Shield are registered trademarks of the National Hockey League. NHL and NHL team marks are the property of the NHL and its teams. © NHL 2019. All Rights Reserved