Trojzápas v New Yorku

CENA: 999€/os

NY RANGERS.jpg
ny islanders 2.jpg

21 - 27. FEBRUÁR 2020

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ

3* HOTEL / QUEENS

Februárový 7-dňový zájazd do New Yorku nám okrem spoznávania pamätihodností mesta prinesie aj 3 kvalitné hokejové zápasy kanadsko - americkej NHL a v nej za 4 dni môžeme vidieť až 5 tímov v akcii.

Prvým zápasom tohto výletu do New Yorku prinesie súboj trápiacich sa "Diablov" s proti tímu z hlavného mesta. Tento zápas nám prinesie súboj viacerých hviezd v oboch tímoch. Domáci sa budú spoliehať na góly hlavne od  Palmieriho, ale aj mladícke nadšenie Hughesa alebo Hischiera. V hosťujúcom drese sa o góly bude starať hlavne magická 8 na drese Ovečkina, či Kuznecov a Backstrom. Slovenské a české zastúpenie v drese hostí bude reprezentovať Pánik, Gudas, Vrána a Kempný.  Hosťujúci "Caps" budú patriť v tejto sezóne medzi horúcich favoritov na zisk Stanley Cupu. V druhom zápase privítajú rozbehnutý "Ostrovania" vo svojom Prudential Centre kalifornských "žralokov" zo San Jose, v drese ktorých by sa mala prestaviť aj česká trojica Hertl, Radil a Šimek. Hlavne na strelecké schopnosti Tomáša Hertla sa budú hostia spoliehať pri bojoch o účasť vo vyraďovacej fáze. Záver tripu po NY prinesie bonbónik v podobre derby zápasu, kde je možné vidieť v akcii aj  draftovú dvojku a prekvapenie z majstrovstiev sveta, fínskeho forwarda Kaapa Kakka, ale i Panarina, či brankársku legendu domácich "jazcov" Lunquista. Rangers po dlhých rokoch bez úspechu by konečne chceli preraziť a zabojovať o legendárny Stanley Cup. V ich drese sa môžu predstaviť aj mladé české nádeje Chytil a Hájek.  

njd.jpg

22.2.2020 13:00 Prudential Center

New Jersey

NJ Devils - Washington Capitals

washington.png

23.2.2020 17:00 Nasssau Veterans Memorial Coliseum

New York

NY Islanders - San Jose Sharks

new york islanders.png
san jose logo.png

25.2.2020 19:00 Nassau Veterans Memory Coliseum

New York

NY Islanders - NY Rangers

new york islanders.png
Ny rangers.png

LETENKY A LETISKOVÉ POPLATKY
1x prestup/priamy let

PRÍRUČNÁ BATOŽINA PRE KAŽDÉHO

maximálne 8kg

TRANSPORT Z BRATISLAVY NA LETISKO

privátny transport na letisko a späť

UBYTOVANIE V 3* HOTELI 

dvojlôžková izba s raňajkami

VSTUPENKA NA ZÁPASY NHL
sedenie v pároch garantované

CESTOVNÉ POISTENIE

neobmedzené poistné krytie

DETAILNÝ ITINERÁR

mapky + brožúra New York

NON-STOP ASISTENČNÉ SLUŽBY

zástupca CK v prípade potreby

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Ďakujeme za Vašu objednávku

 

DOPRAVA

Odlet je zabezpečený z letiska VIEDEŇ alebo z letiska BUDAPEŠŤ. V prípade požiadavky Vám vieme pripraviť kalkuláciu aj z iného letiska (uveďťe do poznámky). Pri odletoch z Viedne zabezpečujeme BEZPLATNE dopravu na letisko a z letiska.

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v hoteloch minimálne 3* kategórie v dvoj a trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. Hotel sa nachádza v mestskej časti QUEENS s výbornou dostupnosťou na metro.

VSTUPENKY

Vstupenky na zápas sú základnej kategórie (horné sektory arény) a budú Vám odovzdané ešte pred odletom (v prípade papierových vstupeniek), alebo nahrané v elektronickej podobe v aplikácii. (prácu s aplikáciou Vám vysvetlíme osobne) Vstupenky sú vždy minimálne v pároch. V prípade väčších skupín je možné zabezpečiť sedenie celej skupiny pokope. Možnosti vyšších kategórií vstupeniek Vám pripravíme na vyžiadanie.

POISTENIE

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

ITINERÁR

Pred odchodom Vám pripravíme brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Ku každému zájazdu navyše pribalíme knižku o New Yorku.

POISTENIE CK

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

ÚPRAVA ZÁJAZDU

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.